АРТИКУЛ: 00000005482
Годинник Skmei 1316 BLACK
ЦІНА:
59500грн
Наявність товару в магазинах :
маг. ШВЕЙК (м.Тернопіль)  :  в наявності
маг. ДИВЕРСАНТ (м.Луцьк)  :  відсутній
маг. Плацдарм (м.Рівне)    :  відсутнійКУПИТИ

Модель Skmei  - це новітня розробка Skmei. Skmei  володіють не тільки всіма перевагами класичних спортивних годинників, але і мають широкі можливості розумних годинників: синхронізацію з телефоном, віддалене управління камерою, оповіщення про дзвінки, відображають в додатку всю Вашу фізичну активність за день і багато іншого. При цьому ці годинники не потрібно заряджати і вони водостійкі!

Механізм:

Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинники з кварцовим механізмом не потребують щоденному заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.

Корпус:

Захисний круглий корпус зроблений з полікарбонату. Годинник оснащений органічним, полікарбонатною склом, розбити яке набагато складніше, ніж звичайне. Водостійкість 5 АТМ, витримують навантаження і занурення в воду до 2- х метрів.

Ремінець:

Ремінець виконаний в чорному кольорі з каучуку. Оснащений класичної застібкою.

Функції:

Оповіщення про пропущені дзвінки на телефоні, індикатор низької батареї, оповіщення з додатків, управління камерою телефону, фітнес - трекер, педометр, секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць.