АРТИКУЛ: 11228
Спальник MULTICAM ARTA
ЦІНА:
528000грн
Наявність товару в магазинах :
маг. ШВЕЙК (м.Тернопіль)      : в наявності
маг. ШВЕЙК 4 (м.Тернопіль)    : відсутній
маг. Workline (м.Тернопіль) : відсутній
маг. ДИВЕРСАНТ (м.Луцьк)      : відсутній
маг. Плацдарм (м.Рівне)        : відсутнійКУПИТИ
КУПИТИ В ОДИН КЛІК

Спальник MULTICAM ARTA

УТЕПЛЮВАЧ G-LOFT
- склад 100% пе.
- щільнімть 200 г/м

Теплий, легкий і повітропроникний, навіть у надзвичайно вологу та холодну погоду: революційний утеплювач G-LOFT® відповідає найвищим стандартам і поєднує переваги натурального пуху з міцністю синтетичного волокна.

Кращим утеплювачем для одягу в умовах низьких температур є гусячий або гагачий пух. Він володіє відмінними теплозберігаючими характеристиками й високим коефіцієнтом пружності. Але одяг з пуху легко вбирає вологу і втрачає свої утеплюючі властивості.

Австрійська компанія Coldeck Textile протягом 25 років розробляла високотехнологічний утеплювач для екстремальних погодних умов, еталоном для якого служив гусячий пух. Нетканий матеріал G-Loft виготовлений з полого поліефірного мікроволокна спіральної форми. Повітря, що міститься всередині волокон, забезпечує високі теплоізоляційні властивості при мінімальній вазі матеріалу.

Термічний метод скріплення кручених волокон створює тривимірну пружинисту структуру з високим індексом пружності. Утеплювач G-Loft володіє «ефектом пам’яті» - він відновлює первинну форму після деформації. Обробка волокон силіконовою емульсією перешкоджає процесу «комкування» і покращує гідрофобність матеріалу.

За своїми гігієнічним показникам утеплювач G-Loft перевершив натуральний пух. Він такий же легкий, забезпечує захист при низьких температурах, не маючи при цьому недоліків.
Його відмінними рисами є:

Низька гігроскопічність: при намоканні, волокно легко випаровує вологу.
Матеріал зберігає високі теплоізоляційні властивості навіть у вологому стані.
Висока повітропроникність: наповнювач G-Loft володіє хорошими дихаючими властивостями й забезпечує комфорт навіть при інтенсивних навантаженнях, на відміну від натурального пуху, який не виводить зайве тепло від тіла.
Гіпоалергенний: не накопичує пил і не створює середовище для виникнення кліщів.
Довговічність: матеріал зносостійкий і має тривалий термін експлуатації без втрати властивостей.
Утеплювач не "збивається" і не мігрує через тканину.
Матеріал швидко сохне, не вимагає спеціального догляду, не схильний до гниття.
Високий ступінь пружності дозволяє піддавати вироби сильному стиску.
Зовні й на дотик матеріал нагадує натуральний пух — він такий же м'який, пухнастий, легко мнеться і швидко відновлює форму.

При однакових характеристиках теплоізолюючих властивостей, кількість цього утеплювача потрібно менше, ніж аналогів. Тому вироби з нього менш об'ємні, ніж з натурального пуху.

Куртки G-Loft захищають від холоду при інтенсивних навантаженнях і в умовах залягання, можуть використовуватися у вологому кліматі.

Ми використовуємо даний утеплювач в наших легких пуховиках та жилетках. Вони чудово слугують як теплоізоляційний шар в пошаровому одяганні.

Всі вироби можна піддавати хімчистці, пранні й віджимання в пральних машинах без втрати своїх якостей і форми.

Також спальник складається з мембранного верху.
Склад мембрани:
- щільність 90 г/м2
- покриття PU 2000
- склад 100% пе,