АРТИКУЛ: 00000005098
Сумка-кобура операт плечова ADB VARAN P1G-TAC
ЦІНА:
104500грн
Наявність товару в магазинах :
маг. ШВЕЙК (м.Тернопіль)    :  відсутній
маг. ШВЕЙК 4 (м.Тернопіль)  :  відсутній
Незабаром відкриття !!!
маг. ДИВЕРСАНТ (м.Луцьк)    :  в наявності
маг. Плацдарм (м.Рівне)       :  відсутнійКУПИТИ

Оперативна плечова сумка-кобура ADB (Agent Day Bag) призначена для носіння особистих речей,  компактних ноутбуків, засобів зв'язку, мультіінструмент, фляг і пляшок з напоями, короткоствольної зброї, як в польових умовах, так і в міському середовищі.

Основне відділення сумки ADB має великий обсяг і дві внутрішні кишені для документів. Основне відділення має еластичну горловину, яка перешкоджає попаданню вологи всередину. На зовнішній частині розташований основна об'ємна кишеня, якам має три відділення і страхувальний шнурок з карабіном для ключів.

Сумка-кобура ADB має три додаткових малогабаритних кишені утилітарного призначення. Окремий карман призначений для носіння пляшок з водою і т.п. На основному клапані розташований один зовнішній і один внутрішній кишені. Під задньою частиною сумки розташована внутрішня кишеня, обладнаний системою прихованого носіння зброї.По всій площі сумки розташована система кріплення MOLLE для носіння підсумків і додаткового спорядження. На регульованому плечо