К-9

14.06.2018


Що це за шифр?

Є в поліції США спеціальний підрозділ, службовці якого носять на грудях незвичайну емблему:🤔
👮‍♀️🐾🐾🐾🐾🐾🐾
Все просто. К-9 - позначення кінологічної служби, складене за співзвучністю, тільки і всього. К-9 вимовляється як «кей-найн», що співзвучно слову canine, «собачий». Проста гра слів дозволяє лаконічно позначити «собачу службу».

У поліції і різних федеральних відомствах службові собаки і їх інструктори користуються великою і заслуженою повагою, адже вони виконують дуже важливу і відповідальну роботу. Собаки виявляють партії наркотиків, переправляють через кордон в США, допомагаючи боротися з наркотрафіком. Але чотириногі поліцейські шукають не тільки наркотики, але і гроші, отримані від їх реалізації - горезвісних наркодилерів. Куди тільки не ховають гроші продавці наркотичної отрути! 
Більш того - навіть ретельно заховані долари ще й пересипають хімічним захистом рослин або пахучими речовинами, щоб відбити запах грошей. Тільки добре навчений собака все одно відчує заховане - гроші пахнуть, і запах їх дуже специфічний.💲💲💲

Також специфічний і запах вибухових речовин, і кожен літак перед рейсом ретельно обнюхує чотириногим контролером.🐾🐾🐾 І тільки якщо собака нічого не виявила, літак може злітати.

До собак, які виконують таку відповідальну і серйозну роботу, в американській поліції і ставляться серйозно. Службові собаки забезпечені відмінними умовами для роботи.

Для доставки до місця служби кінологи використовують спеціальні невеликі автофургони зі зручним відсіком для собаки.🚔 Фургони обладнані кондиціонером, в спеціальних відділеннях лежить собача амуніція - від повідця до бронежилета і ветеринарної аптечки. У машині є спеціальний герметичний сейф, в якому лежать зразки запахів вибухових або наркотичних речовин, з якими працює пес. В такому фургончику собака може відпочивати і відновлювати сили і нюх після своєї дуже відповідальної, а іноді - шкідливою і небезпечною роботи.

Можна сміливо сказати: у американських поліцейських собак умови роботи цілком «людські».

‼️‼️‼️Доречі, щодо бронежилетів для собак К9 пропонуємо бронежилет від ТМ Українська Броня, котрий здатен захистити вашого найвідданішого друга – собаку.

Бронежилет захищає від уламків, куль в кінці льоту, а отже стане у нагоді військовим собакам:

- розміновувачам;

- розвідникам;

- прикордонникам.

Також жилет стійкий до мисливського дробу та ікла кабана, тож турбуватись про безпеку свого улюбленця під час полювання не доведеться.

Конструкція бронежилету «К9» розроблена таким чином, щоб його можна було швидко надягти, а в разі необхідності, навіть переносити собаку – для цього призначені спеціальні плечові лямки та ручки. Жилет має більшу площу захисту (42 дм²), меншу вагу (приблизно 1,1 кг) та ціну ніж у іноземних аналогів і при цьому є комфортним для собаки.

Надійний захист забезпечує м'який балістичний пакет (на вибір замовника) 1, 1а або 2 класу за ДСТУ 4103:2002 (захист від кулі ПМ, ТТ, ПСМ, за необхідності ‒ від холодної зброї) або IIIA за NIJ 0101.04 (9 mm, .44 Magnum). Кожен жилет шиється індивідуально, в залежності від породи та пропорцій собаки.