м. ТЕРНОПІЛЬ
вул.Живова 9 (2-й поверх)
(097)636-06-15
 
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

  Про нас

  ​У липні 2013 року магазин Бравий солдат Швейк почав свою діяльність і радо відкрив двері для усіх любителів камуфляжу, мисливців, рибалок, військових та прихильників активного відпочинку. У нас Ви можете знайти товари різних цінових категорій, як світових, так і українських виробників. Великий асортимент та демократичні ціни зроблять Вас нашими постійними клієнтами :)

  P.S.

  Велика доба потребує великих людей. На світі є невідомі скромні герої, не увінчані славою Наполеона. Марно ви шукали б їхні імена в історії. Та коли проаналізувати, — їхня слава, можливо, затьмарила б навіть славу Александра Македонського. У наші дні на вулицях Праги можна зустріти чоловіка в приношеному вбранні, який, власне, і сам не уявляє свого значення в історії нової, великої доби. Він скромно йде своєю дорогою, нікого не турбує, і до нього не чіпляються журналісти з проханням про інтерв'ю. Коли б ви запитали, як його звуть, він би відповів дуже просто і скромно: «Я Швейк…»

  Пригоди бравого вояка Швейка — незакінчений сатиричний роман видатного чеського письменника Ярослава Гашека (1883–1923), що охоплює події в Австро-Угорщині напередодні й під час першої світової війни. В центрі твору — образ вояка Швейка, носія народного гумору, який зазнає безліч комічних пригод. У творі з великою художньою силою виражено протест простої людини проти війни й насильства.

  Саме цей бравий вояк надихнув нас на те, щоб назвати наш магазин його іменем...